DAY.of.DEFEAT? Kas? Kaip? Kodėl?

- EVAgames naujienos

Pradėkime nuo paprastų dalykų. Kas yra tai?

Šio žaidimo tikrai negalime pavadinti dar viena pirmojo asmens šaudykle. Tai kažkas daugiau, kas gyvena kiekviename iš mūsų ir neleidžia šiam žaidimui būti palaidotam. Žaidimo pagrindą sudaro Antrojo Pasaulinio karo įvykiai ir mūšiai. Tačiau žaidimas limituojamas ties žaidimu be sunkiojo transporto. Todėl, nors ir gaila, bet tankų ir lėktuvų čia valdyti negalėsite.

Truputis istorijos:

Day of Defeat (toliau vadinsime DoD) buvo pradėtas kaip Half-Life modifikacija dar 2001 metais. Kiek vėliau kūrėjai prisidėjo prie Valve Software ir išleido vieną versiją, kurią bandė išleisti į rinką su Activision pagalba. Tad DoD (v1.0) buvo oficialiai išleista 2003 gegužės mėnesį. Žaidimas persikėlė į Steam platformą kartu su DoD (v1.1) leidimu. Todėl nuo tada šiam žaidimui tapo privalomas unikalus žaidimo raktas (angl. CD-Key). Dabartinė iš šiuo metu vienintelė techniškai palaikoma versija yra Day of Defeat: Source. Ši versija buvo išleista 2005 rugsėjo 26 dieną. Tačiau, žaidėjų liūdesiui, ši versija yra paremta Šaltinio (angl. Source) variklio pagrindu ir reikalauja Half-Life 2 žaidimo rakto (angl. CD-Key) ar licencijos.

Žaidime kiekvienas žemėlapis turi užduotis komandoms:

Užimti vėliavą – dažniausiai pasitaikanti užduotis, kuomet komanda privalo užimti visas žemėlapyje esančias vėliavas (vėliavų sistemą gali pakeisti svarbūs pastatai arba automobiliai tačiau tau yra beveik tas pats).

Susprogdinti / apginti tašką – ši, pakankamai nauja užduočių sistema paremta tuo, kad komanda turi apsaugoti visus savo taškus (tai dažniausiai būna bunkeriai ir automobiliai su amunicija) ir susprogdinti priešininkų taškus. Pirma komanda, susprogdinusi visus priešininkų taškus – laimi.

Taigi, ką bendro turime mes?

Mes palaikome šį žaidimą nuo 2006 metų ir stengiamės vienyti jo žaidėjus Lietuvoje. Prisimindami šią seną tradiciją, su nedideliu EVAgames atgimimu, neužilgo suteiksime galimybę atsisiųsti šį žaidimą. Ta proga susipažinkite su žaidimu.

Žaidimų serveriai:

Adresas: :
Žemėlapis:
Žaidėjai: /
Žaidimas: