EVAgames statistika

Kodėl statistika?

Manau visi man pritarsite, jog pirmojo asmens šaudyklės yra monotoniškos ir ilgiau žaidžiant – atsibosta. Prisijungi, pašaudai. Nušauna tave, tu irgi kažką nušauni. Pasikeičia vienas ar kitas žemėlapis ir įdomumas laikui bėgant silpsta. Todėl reikalingas siekis ar tikslas varžytis. Siekti aukštumų, apdovanojimų ar netgi prizų. Jums siūlome naują žaidėjų statistika, niekur nematytą taškų skyrimo sistemą, skatinančią komandinį žaidimą ir užduočių vykdymą. Šios statistikos išryškina tuos žaidėjus, kurie daugiau dalyvauja vykdydami žemėlapio užduotis ir kovodami už komandos šansus laimėti.

Kaip veikia?

Gali pasirodyti sunku, tačiau taip nėra. Paprasčiausiai žaidimo metu, kiekvienas įvykis turi savo vertę. Pavyzdžiui jūs nušaunate priešą, tai jau šis tas. Tačiau kaip jūs jį nušaunate? Gal būt tai šūvis į galvą? Gal būt jūs jį susprogdinote? O gal būt tai buvo taiklus mostelėjimas su „rifle“? O gal būt jūs jį nušovėt su „bazooka“? Visi šie įvykiai yra skirtingi ir kiekvienam iš jų reik tam tikrų įgūdžių. Būtent todėl ir panaudojom taškų skyrimą už įvykius. Kiekvienas priešininko nušovimas yra vertinamas taškais pagal tai, su kokiu ginklu jį nušovėte. Jei su tuo ginklu pataikote į galvą, taškai didinami, jei nušaunate savo komandos narį – taškai mažinami. Pagal tai, kiek surenkate taškų – skirstoma pozicija statistikoje. Geriausi – surinkę daugiausiai. Blogiausi – surinkę mažiausiai. Reiktų nepamiršti, jog tokie įvykiai, kaip bombos išminavimas, apsaugojimas ar vėliavos paėmimas – taip pat vertinami dideliais taškų kiekiais. Ir jeigu kyla klausimas kaip pirmauti statistikoje? Siūlyčiau būt ne tik taikliu šauliu, bet ir geru komandos nariu.

Kodėl pasirinkome kurti savo statistikas?

Taip, internete pilną projektų, kurie leidžia naudoti statistikos skaičiavimų programas. Tačiau norint įdiegti kažką naujo, ko neturi kiti serveriai – reikia daug darbo, o kartais tai būna tiesiog neįmanoma. Vien todėl EVAgames komanda sugalvojo savo statistikos skaičiavimo programą kurti. Sava programinė įranga ne tik lengviau prižiūrima, bet ir palieka atvirą langą ateičiai ir galimybių tobulinimui.

Žaidimų serveriai:

Adresas: :
Žemėlapis:
Žaidėjai: /
Žaidimas: